× Zobacz produkty w promocji Must Have
×

Cenimy oryginalne pomysły i niestandardowe rozwiązania, dlatego z radością ogłaszamy, że rozpoczęliśmy współpracę z marką, którą w świecie designu w Polsce powinien znać każdy. Marka OMNIRES tworzy przedmioty, dzięki którym żyje się lepiej. W naszej ofercie znajdziecie wyjątkowe modele umywalek, które w połączeniu z szafkami łazienkowymi DESIVA całkowicie odmieniają wnętrze. Jesteśmy niezwykle podekscytowani, myśląc o naszych wspólnych działaniach, a jednocześnie spokojni. Znalezienie marki, której wartości i estetyka tak bardzo pokrywają się z naszymi pozwala mieć pewność, że efekt usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających Klientów. Poznajcie umywalki OMNIRES.

szafka łazienkowa NIGEL od DESIVA + umywalka OMNIRES OVO M+ foto: Matylda Polak

Estetyka i funkcjonalność

Umywalki OMNIRES reprezentują nie tylko wyjątkowy design. Są formą sztuki użytkowej, co w swojej filozofii podkreśla marka. Estetykę łączą z funkcjonalnością, opierając się w procesie tworzenia na najwyższej jakości materiałach. Wszystko to jest niezwykle spójne również z ideą reprezentowaną przez DESIVA. Cieszymy się, że udało nam się połączyć siły i wspólnie zaoferować naszym Klientom najpiękniejsze i najlepsze rozwiązania do ich łazienek.

Nowoczesna technologia i nietypowe rozwiązania

Decydując się na szafki umywalkowe z oferty DESIVA, możecie iść już o krok dalej i dobrać do nich pasujące umywalki OMNIRES z materiału kompozytowego M+. Ta niesamowita technologia sprawia, że umywalki są wyjątkowo trwałe i stabilne, odporne na uszkodzenia, wysokie i niskie temperatury, a także obciążenia. Perfekcyjnie gładka powierzchnia to również zasługa materiału M+, który pozwala również na niesamowitą precyzję wykonania. Jego głównym składnikiem jest skała dolomitowa. Umywalki OMNIRES dzięki niemu zawsze są całkowicie zgodne z rysunkami technicznymi. Warto zwrócić uwagę na brak pęknięć czy mikrootworów, dzięki czemu na umywalkach nie rozwijają się bakterie i zarazki. Niezwykłe są również doznania sensoryczne – powierzchnia jest tak gładka, że przypomina wyszlifowany kamień.

Odmień swoją łazienkę

W naszej ofercie znajdziecie aż 10 modeli umywalek marki OMNIRES, w zależności od formy, dostępnych nawet w ośmiu wyjątkowych kolorach. Minimalistyczne, wyraziste formy o doskonałych proporcjach cudownie uzupełniają łazienkową kolekcję mebli DESIVA. Zajrzyj i zainspirują się mnogością rozwiązań, które odmienią Twoją łazienkę na zawsze. Wierzymy, że rozwiązania zaproponowane przez nas we współpracy z OMNIRES będą kolejną odpowiedzią na oczekiwania naszych Klientów, których gusta i potrzeby już dobrze znamy. To kolejny krok w ich stronę, który pozwoli na stworzenie wnętrz jeszcze bardziej estetycznych, praktycznych i dopracowanych pod każdym względem.

Powrót
desivafurniture