Obserwowane 0
×

DESIGN

W DESIVA powstają meble, których design został opracowany z ogromną dbałością o każdy detal. Projektujemy meble tak, aby były funkcjonalne, długotrwałe i estetyczne. Szeroka gama barwna sprawia, że nasze meble wpisują się w każdą przestrzeń, a ich prosta forma dodaje im lekkości.

FILOZOFIA

Rozwiązywanie codziennych problemów dotyczących przechowywania i eksponowania przedmiotów to nasze ulubione zajęcie! Każda potrzeba naszego użytkownika zyskuje modernistyczne szaty. Tak definiujemy swój styl – modernizm we współczesnym wydaniu. Hasło ,,forma podąża za funkcją” jest dla nas wciąż aktualne. Do tej filozofii dodajemy naszą miłość do koloru i wiarę, że przebywanie w dobrze zaprojektowanej przestrzeni wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie.

EKOLOGIA

Nasze meble są ekologiczne. Stal to materiał poddający się ponownej obróbce. Znamy go doskonale i w naszych projektach używamy materiałów najwyższej, jakości, tak by meble, które tworzymy, mogły służyć naszym użytkownikom przez wiele lat. Nie kierujemy się chwilowymi trendami – chcemy tworzyć ponadczasowy design.

Zobacz wszystkie
desivafurniture