× Zobacz produkty w promocji Must Have
×

MUST HAVE dla DESIVA

Chwalimy się, bo jest czym, a duma nas rozpiera. W tym roku po raz pierwszy DESIVA została doceniona
w prestiżowym plebiscycie MUST HAVE organizowanym przez Łódź Design Festival. Wyróżnione zostały trzy szafki łazienkowe z naszej oferty. Cieszy nas to tym bardziej, że wciąż się rozwijamy, chcąc dostarczać naszym Klientom produkty do każdego domowego pomieszczenia, a meble łazienkowe to jedne z naszych bestsellerowych projektów.
Jury doceniło szafki łazienkowe NIGEL 02, EGERIA 02 oraz MOLINIA 02.

szafka łazienkowa EGERIA 02
gala plebiscytu MUST HAVE

Czym jest nagroda MUST HAVE od Łódź Design Festival?

MUST HAVE to plebiscyt organizowany od 2011 roku przez Łódź Design Festival, wyróżniający najlepsze wdrożenia pochodzące od polskich projektantów i producentów. To nieodpłatnie nadawany znak jakości, którym firmy mogą posługiwać się w kraju i za granicą. Powstał, by
upowszechnić dobry design i dzięki temu promować rodzimy biznes oraz projektantów. MUST HAVE to także unikalna rekomendacja konsumencka oraz najbardziej medialne wydarzenie w polskim designie. Celem MUST HAVE jest wsparcie sektora kreatywnego poprzez szeroką promocję produktów będących efektem współpracy producenta z projektantem.

“To dla nas ogromne wyróżnienie. W projekty mebli DESIVA od kilku lat wkładamy ogrom czasu i pasji, dbając o każdy szczegół z największą starannością. Nasze meble to efekt pracy wielu osób, zaczynając od projektantki – Matyldy Polak, przez rzemieślników i technologów po zespół przygotowujący zamówienia do wysyłki. Używamy tylko najlepszych, wyselekcjonowanych materiałów. Efekty doceniają nasi Klienci z Polski i innych krajów, ponieważ meble DESIVA można zobaczyć w Czechach, Niemczech czy Skandynawii” – mówi Aleksandra Wichrowska.

szafka łazienkowa NIGEL 02, kolor śliwkowy + malinowe nogi, umywalka OMNIRES OVO M+
szafka łazienkowa MOLINIA 02, kolor jaśminowy jasny

DESIVA z trzema wyróżnieniami MUST HAVE by Łódź Design
Festival

W tegorocznym plebiscycie MUST HAVE z naszej oferty wyróżnione zostały trzy szafki łazienkowe. Każda z nich jest wyjątkowa, wykonana z najlepszej jakości metalu malowanego proszkowo. To meble trwałe, odporne na wilgoć i rdzę, a przede wszystkim – na lata!

Szafka łazienkowa NIGEL 02, to model, który już dobrze znacie i lubicie. Ma zaokrąglone boki i jest dostępny w trzech wersjach – stojącej, wiszącej i narożnej. Dwie różnej wielkości szuflady pozwalają na dobrą organizację przestrzeni. Sprawdzony system BLUM legrabox soft-close sprawia, że szafka jest cicha w użytkowaniu. Możecie też wybierać z ponad 50 kolorów dostępnych w naszej ofercie i łączyć je w różny sposób.

EGERIA 02 to szafka łazienkowa wykonana z niezwykle wytrzymałej stali malowanej proszkowo. Jest odporna na wilgoć i jak każdy nasz mebel nie puchnie pod wpływem wody. Posiada pojemną szufladę, która jest idealnym miejscem na kosmetyki, czy inne niezbędne rzeczy. Dostępna w wielu rozmiarach, 50 kolorach, również z wbudowanym uchwytem na ręcznik po dowolnej stronie.

MOLINIA 02 – wiemy, że była częstym wyborem wśród naszych Klientów! Ona również została wyróżniona nagrodą “MUST HAVE”. To model, w którym wszystkie fronty – również szuflad – są przeszklone. Do wyboru mamy 10 różnych szkieł ornamentowych. Proponujemy ją również w wersji wiszącej i stojącej.

Jesteśmy niezwykle dumni, że nasze meble zostały wyróżnione w tak prestiżowym plebiscycie. Jest to docenienie naszej codziennej pracy, dbałości o szczegóły i kreatywności naszej projektantki Matyldy Polak, która w swojej wyobraźni nie ma absolutnie żadnych granic.

szafka łazienkowa MOLINIA 02, NIGEL 02
szafka łazienkowa NIGEL 02
szafka łazienkowa EGERIA 02
Powrót
desivafurniture