×

Kim jesteśmy? – czyli meble Desiva pod lupą

Firma oraz meble Desiva to dzieło kobiet, których największym zamiłowaniem jest proces tworzenia. Celem marki jest produkcja niepowtarzalnych mebli z najlepszych materiałów, które będą cieszyć swoją użytkowością oraz gustownym wyglądem. Dla wygody klientów istnieje także możliwość wyboru spośród gotowych projektów, jak i wykonania wybranych mebli na wymiar. Oferujemy również indywidualny wybór palety barw mebli z dostępnych na naszej stronie internetowej Desiva wzorników kolorów

Przy zamówieniach na wymiar korzystamy z indywidualnej wizji klienta oraz naszych umiejętności projektowania oryginalnych mebli. Podczas tworzenia personalizowanego elementu staramy się zapewnić maksymalny poziom funkcjonalności mebli oraz estetyczne wykonanie, które dopełni jego niepowtarzalny wygląd. Z chęcią przyjmiemy zamówienie i stworzymy stalowe meble wzorowo spełniające nawet najwyższe wymagania. Gwarantujemy, że Desiva pomoże Ci w znalezieniu idealnych mebli do Twojego wnętrza! 

Meble Desiva – dlaczego warto nam zaufać? 

W katalogu Desiva znajdziesz niekonwencjonalne meble stalowe stworzone z pasją i dbałością o każdy detal. Oferta obejmuje meble do łazienek, sypialni, pokojów dziennych oraz również pomieszczeń o różnym przeznaczeniu, gdzie sprawdzą się meble wykonane z wykorzystaniem stali. Każdy projekt odznacza się indywidualnością oraz ambitnym podejściem, przez co są to elementy niepowtarzalnie zdobiące każdy dom i mieszkanie. Nasze projekty podbijają serca nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Desiva i wyboru spośród najwyższej jakości mebli stalowych, które wprowadzą do Twojej aranżacji wnętrza niezwykły akcent użytkowy! 

Aleksandra Wichrowska

Fascynujący jest proces tworzenia. Pierwotna myśl, ulotny pomysł przelany na papier, a potem przerysowany do programu, dyskutowany, omawiany. Wreszcie wyrusza na „taśmę” produkcyjną, aby finalnie cieszyć nasze oko i napawać nas dumą. Wszystkie problemy technologiczne, dobór odpowiednich materiałów, rozmowy z podwykonawcami, układanie procesu produkcyjnego, dbałość o każdy detal. Tym się zajmuję. To jest moja pasja.

Matylda Polak

Ukończyłam studia na Wydziale Form Przemysłowych na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, a następnie na Wydziale Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zajmuję się projektowaniem wnętrz, mebli i malarstwem. W DESIVIE jestem odpowiedzialna za proces projektowy od szkicu, przez wizualizację 3D, aż do sesji zdjęciowej. Poszukuję optymalnej formy i odpowiednich rozwiązań funkcjonalnych. Jestem laureatką konkursów, m.in. Stypendium YES, Fundacji Eibisch, Vilnius Academy of Art Award, Triennale Rysunku w Katowicach, Fundacji Henry’ego Doorena.

Aleksandra Frankowska

Wirtuoz liter. Za pomocą słów jestem w stanie opowiedzieć piękne historie na temat ludzi, produktów i usług. Wierzę, że dobrze dobrane frazy i piękne zdjęcia są w stanie pomóc marce prężnie się rozwijać. W DESIVA jestem odpowiedzialna za komunikację w social-mediach. Serdecznie zapraszam do lektury krótkich treści na temat tej niezwykłej manufaktury.

desivafurniture