Obserwowane 0
×

ALEKSANDRA WICHROWSKA

Fascynujący jest proces tworzenia. Pierwotna myśl, ulotny pomysł przelany na papier a potem przerysowany do programu, dyskutowany, omawiany. Wreszcie wyrusza na „taśmę” produkcyjną, aby finalnie cieszyć nasze oko i napawać nas dumą. Wszystkie problemy technologiczne, dobór odpowiednich materiałów, rozmowy z podwykonawcami, układanie procesu produkcyjnego, dbałość o każdy detal. Tym się zajmuję. To jest moja pasja.

MATYLDA POLAK

Ukończyłam studia na Wydziale Form Przemysłowych na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, a następnie na Wydziale Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zajmuję się projektowaniem wnętrz, mebli i malarstwem. W DESIVIE jestem odpowiedzialna za proces projektowy od szkicu, przez wizualizację 3D, aż do sesji zdjęciowej. Poszukuję optymalnej formy i odpowiednich rozwiązań funkcjonalnych. Jestem laureatką konkursów, m.in. Stypendium YES, Fundacji Eibisch, Vilnius Academy of Art Award, Triennale Rysunku w Katowicach, Fundacji Henry’ego Doorena.

ALEKSANDRA FRANKOWSKA

Wirtuoz liter. Za pomocą słów jestem w stanie opowiedzieć piękne historie na temat ludzi, produktów i usług. Wierzę, że dobrze dobrane frazy i piękne zdjęcia są w stanie pomóc marce prężnie się rozwijać. W DESIVA jestem odpowiedzialna za komunikację w social-mediach. Serdecznie zapraszam do lektury krótkich treści na temat tej niezwykłej manufaktury.

desivafurniture