× Zobacz produkty w promocji Must Have
×

Obecnie bardzo ważną kwestią naszej codzienności jest dbanie o środowisko. Jednym z najlepszych sposobów na pozytywne wpływanie na naszą planetę jest oczywiście segregacja śmieci, a oprócz tego wybór ekologicznych produktów. Często może się wydawać, że ekologiczne meble nie spełniają wszystkich oczekiwań wymagających klientów, jednak w Desiva sprawimy, aby to przekonanie całkowicie zniknęło. Zapraszamy do zapoznania się z kluczowymi elementami produkcji naszych mebli oraz cechami, dzięki którym skradają serca. 

Design, czyli klasyczne meble ekologiczne w nowoczesnym wydaniu

W Desiva powstają meble, których design został opracowany z ogromną dbałością o każdy detal. Projektujemy meble tak, aby były funkcjonalne, długotrwałe i estetyczne. Szeroka gama barwna sprawia, że nasze meble wpisują się w każdą przestrzeń, a ich prosta forma dodaje im lekkości. Doskonale prezentują się w różnego rodzaju aranżacjach dodając pomieszczeniu użytkowości oraz niezwykłego wyglądu na całe lata. 

Filozofia Desiva – jak zrodził się pomysł?

Rozwiązywanie codziennych problemów dotyczących przechowywania i eksponowania przedmiotów to nasze ulubione zajęcie! Każda potrzeba naszego użytkownika zyskuje modernistyczne szaty. Tak definiujemy swój styl – modernizm we współczesnym wydaniu. Hasło ,,forma podąża za funkcją” jest dla nas wciąż aktualne. Do tej filozofii dodajemy naszą miłość do koloru i wiarę, że przebywanie w dobrze zaprojektowanej przestrzeni wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. W wyniku połączenia umiejętności projektowania, estetycznego wykonania oraz funkcjonalnych rozwiązań powstają niepowtarzalne meble ekologiczne Desiva. Zapewniamy, że doskonale sprawdzą się zarówno do domu, jak i do biura bądź gabinetu. 

Meble ekologiczne Desiva – dbaj z nami o naszą planetę! 

Nasze meble są w pełni ekologiczne. Stal jest materiałem idealnym do ponownej obróbki, a dzięki doświadczeniu płynącemu z projektowania mebli potrafimy w pełni wykorzystać jego możliwości. Meble ekologiczne, które tworzymy z sercem i pasją służą naszym klientom przez wiele długich lat. Nie kierujemy się chwilowymi trendami – chcemy tworzyć ponadczasowy design. Jeżeli zatem oczekujesz od swoich mebli wyjątkowości, funkcjonalności oraz przede wszystkim ekologiczności, to koniecznie zajrzyj do naszego katalogu. 

Powrót
desivafurniture