× Zobacz produkty w promocji Must Have
×

projekt: Matylda Polak

Coraz więcej osób stawia na oryginalne, nietuzinkowe wnętrza, w których to można poczuć się komfortowo. Jak się jednak okazuje w praktyce, znalezienie niestandardowych, dopasowanych do konkretnych przestrzeni mebli jest nie lada wyzwaniem. Co więc zrobić w takiej sytuacji? Gdzie szukać eleganckiego, solidnego wyposażenia wnętrz, które zostanie stworzone zgodnie z preferencjami klienta? Poniżej zainteresowani z pewnością znajdą odpowiedzi na te oraz na wiele więcej innych pytań. 

Meble, które doskonale pasują do nowoczesnych, stylowych wnętrz

Wielu klientów nie chce już kupować mebli w popularnych sieciówkach meblowych. Zainteresowani eleganckimi, nieszablonowymi meblami manufaktury mebli, w których to specjaliści tworzą asortyment pod konkretne wnętrza. Dzięki takiej opcji możliwe jest stworzenie wyjątkowych, unikatowych mebli do każdego pomieszczenia. 

projekt: Matylda Polak
projekt: Matylda Polak

Klienci tym samym coraz częściej decydują się na to, by fachowcy stworzyli dla nich wyposażenie do salonów, kuchni, jadalni, sypialni, pokoi dziecięcych, korytarzy, domowych biur, a nawet łazienek. W ten sposób klient może mieć w swoim domu, czy też mieszkaniu komody, regały, meblościanki, biurka, półki, toaletki, szafki oraz wiele, wiele innych mebli, które zostały wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

Projektanci w Desiva bowiem tworzą asortyment nie tylko zgodnie z warunkami, jakie oferuje konkretne wnętrze, ale również biorą pod uwagę to, o czym marzą zamawiający. W ten sposób powstaje unikatowy asortyment, którego z pewnością nie znajdzie się w żadnym innym sklepie meblowym. 

Dlaczego warto postawić na nowoczesne meble tworzone na wymiar?

Kupując mieszkanie na strychu, czy też nowoczesny dom, nie zawsze klienci mogą dopasować do pomieszczeń standardowe meble. Klienci nawet nie chcą już sztampowych rozwiązań, gdyż zależy im na klimatycznym miejscu, które będzie wykonane z ich upodobaniami. Decydując się na meble tworzone na wymiar, można mieć pewność, że będzie to asortyment, który posłuży użytkownikom przez wiele lat w niezawodnym stanie. Można w ten sposób stworzyć także meble, które dopasują się do każdego wnętrza.

projekt: Matylda Polak

Meble na wymiar? Postaw na ofertę Desiva

Od samego początku istnienia Desiva mamy w głowie jednego – design może iść w parze z funkcjonalnością! Stylowe i modne meble nie muszą być sztampowe i nudne. Do tego… mogą wyróżniać się kolorem oraz materiałem, z którego zostały wykonane. I jeszcze dochodzi do tego materiał… u nas jest nim metal. Prosty, a jednocześnie minimalistyczny, a także – co wielu wciąż zaskakuje, dający ogromne możliwości produkcyjne. 

Dla nas metal jest materiałem niezwykle wdzięcznym, wciąż mało spopularyzowanym, ale niesamowicie praktycznym i przede wszystkim – trwałym. Meble Desiva powstały z myślą o tym, aby można było umieścić je w każdym domowym pomieszczeniu, również o nietypowym wymiarze.

W Desiva zadbaliśmy o jeszcze jedno – maksymalną personalizację zamówień. Chcemy, żeby nasze projekty odzwierciedlały to, kim są klienci. Zamawiający mają wpływ praktycznie na każdy detal projektowanych przez nas mebli. To właśnie oni wpływają na to: 

  • jaki jest kolor całej konstrukcji mebli;
  • w jakim kolorze będą fronty – czy będą różnić się od konstrukcji, a może pasować do detali;
  • jaki kolor będą mieć nogi mebla… o ile ten w ogóle je posiada;
  • czym wyróżniać się będzie wypełnienie wnętrza – czy środek ma pasować do korpusu, a może różnić się od frontu;
  • w jaki sposób otwierać się będzie mebel;
  • jakie będą wymiary zamawianego mebla.
projekt: Matylda Polak
projekt: Matylda Polak

Wiele zależy też od rodzaju mebla Desiva, np. niektóre nasze meble łazienkowe, jak wiszące szafki typu Elodea 01, mają szklane fronty. Wówczas to nasz klient decyduje, z jakiego rodzaju szkła będą one wykonane. To także on wybiera, pod jaką umywalkę i baterię przygotujemy mebel łazienkowy, czy będzie mieć dodatki w formie, np. uchwytu na ręcznik lub rodzaju uchwytu.

Trzeba przyznać, że dzięki takiej opcji w Desiva można urządzić pomieszczenia, które ze względu na niestandardowe wymiary są trudne do urządzenia. Ponadto wymagający klienci mogą w końcu kupić perfekcyjnie wykonane meble, które zostały wykonane zgodnie z ich wskazówkami. 

Powrót
desivafurniture