× Zobacz produkty w promocji Must Have
×

Targi Warsaw Home & Contract 2022

Kiedy emocje już opadają, wracamy do Was z relacją z wydarzenia, w którym niedawno miałyśmy przyjemność brać udział, a wraz z nami… nasze meble Desiva. W dniach 19-22 października pojawiłyśmy się w Warszawie podczas kolejnej edycji targów Warsaw Home & Contract. Nasze stoisko można było znaleźć w hali F, która bezpośrednio dedykowana była meblom. Była to dla nas kolejna wyjątkowa okazja do zaprezentowania naszych mebli, ciekawych rozmów i poznania wyjątkowych osób, które uwielbiają świat designu dokładnie tak, jak my.

Przygotowania

Także tym razem nasze stoisko było minimalistyczne. Montaż nie zajął nam wiele czasu – pomalowałyśmy ścianki stoiska na czarny kolor i dodałyśmy logo, które wycięłyśmy ze stali i pomalowałyśmy proszkowo – zupełnie tak, jak nasze meble. Ustawiłyśmy meble, tak aby każdy miał do nich swobodny dostęp – mógł dotknąć, otworzyć szafki i szuflady. Nasz trójka – Ola, Matylda i Renata – dołożyła wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania zainteresowanych osób – a uwierzcie, było ich naprawdę sporo! Dwa pierwsze dni targowe były stricte biznesowe – miałyśmy okazję porozmawiać z architektami, podwykonawcami i przedstawicielami innych marek. Inspirującym rozmowom nie było końca!

Premiery

Na naszym stoisku pojawiły się zarówno nasze bestsellery, jak i nowości, nad którymi pieczołowicie pracowałyśmy przed targami. Jedną z nich była obła szafka RTV Enna – miała ona swoją premierę podczas targów Warsaw Home i spotkała się z ogromnym entuzjazmem wśród osób odwiedzających nasze stoisko. Już niedługo będzie ona dostępna w naszym sklepie online. Na naszym stoisku ogromne zainteresowanie wzbudziły również nowe doniczki i bookholdery, nie tylko z uwagi na nowoczesny design, ale przede wszystkim na intensywne odcienie. Przepięknie prezentował się także nowy regał Lilum w kolorze chabrowym oraz wieszane, stalowe półki.

Rozmowy

Udział w targach Warsaw Home był dla nas ogromną szansą na dotarcie do wszystkich tych osób, które upatrują w designie czegoś więcej. Zebrałyśmy niezwykle pozytywne opinie na temat naszych mebli! Klienci docenili przede wszystkim jakość ich wykonania – trwałość, materiał, dopracowanie detali oraz szeroką gamę kolorystyczną. Bardzo cieszy nas fakt, że wszystko to, o co każdego dnia dbamy jest doceniane, jak chociażby najlepszej jakości farba, która w żaden sposób się nie palcuje i ma bardzo przyjemną strukturę. Wiele osób zwróciło uwagę na świetne wykończenie mebli również wewnątrz. Nie obyło się oczywiście bez naszego ulubionego stereotypu i zdziwienia, że nasze meble wykonane są z metalu – nie plastiku, ani innego tworzywa. Miałyśmy okazję rozmawiać zarówno z Polakami, jak i obywatelami innych krajów. Na targach obecni byli zagraniczni przedstawiciele showroomów, którzy zwrócili uwagę na nasze meble i byli zainteresowani ich sprzedażą w swoich punktach.

“Uwielbiamy targi, przede wszystkim za możliwość rozmowy na żywo z Klientem. Zbieranie pozytywnych opinii, to coś wspaniałego zarówno dla projektanta jak i producenta. Na targach wsłuchujemy się również w różne sugestie dotyczące projektowania kolejnych modeli. Przekonujemy się, że to co robimy ma sens i cieszy nie tylko nas, twórców! Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w dobie pracy zdalnej. Targi to także doskonała okazja dla nas do nawiązania nowych relacji biznesowych, które dużo trudniej jest nawiązać przez Internet” – podsumowuje Matylda Polak, projektantka marki Desiva.

Zdjęcia oraz filmy z targów Warsaw Home możecie zobaczyć na Facebooku i Instagramie naszej marki. Jesteśmy przekonane, że nie był to jedyny raz, kiedy pojawiłyśmy się na tym wydarzeniu. Cieszymy się, że miałyśmy możliwość być jego częścią, a nasze meble wpisały się w pomysł o szerzeniu najlepszego designu!

Powrót
desivafurniture