× Zobacz produkty w promocji Must Have
×

Meble na wymiar – zaprojektuj z nami 

Jeżeli należysz do osób, których męczą wycieczki po sklepach z szafkami, komodami oraz regałami, to koniecznie zdecyduj się na skorzystanie z oferty naszej firmy. Tworzymy niepowtarzalne meble na wymiar w pełni dostosowane do oczekiwań klientów. Bierzemy pod uwagę długość, szerokość, wysokość oraz przeznaczenie mebli. Oczywiście wykonujemy meble na wymiar w kolorach wybranych przez klienta z naszej bogatej gamy kolorów. Dzięki temu są to produkty, które sprostają oczekiwaniom i spełnią wszystkie potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Pomyśl, czego chcieć więcej od dobrego projektu?

Najlepszy wybór? Meble na wymiar od Desiva.pl! 

Naszym głównym celem jest projektowanie nowoczesnych mebli do salonu, gabinetu oraz pomieszczeń o innym przeznaczeniu, które zachwycą każdego klienta. Meble na wymiar Desiva odznaczają się prostą, lekką formą wprowadzającą świeżość do wybranej przestrzeni. Nie jest to jednak wszystko – celujemy w wysoką funkcjonalność mebli oraz ich estetyczne wykonanie. Z tego również powodu wybraliśmy wytrzymałą stal – żaden inny materiał na wymiar nie sprawdzi się tak doskonale! Wszystkie te cechy przekładają się zarówno na możliwość długotrwałego użytkowania, jak i wysoki poziom zadowolenia, jaki gwarantują nasze produkty. 

Spełnij z nami swoje marzenie o idealnej szafce, regale czy stoliku! Każdy projekt mebli na zamówienie możemy w pełni dopasować do Twoich oczekiwań oraz przestrzeni, w której zostanie wykorzystany zarówno pod względem wymiarów, jak i przeznaczenia oraz kolorów. Nie zwlekaj, zamów już dziś i ciesz się wyjątkowym oraz eleganckim efektem, jaki nasze metalowe propozycje zapewnią w Twoim wnętrzu!

1. WYMIARY

Jakie będzie przeznaczenie Twojego mebla? Gdzie będzie stał? Prześlij nam rzut swojego mieszkania lub po prostu napisz, w jakich wymiarach mamy się zmieścić – a my zajmiemy się resztą!

2. SZKICE

Przygotujemy dla Ciebie 3 różne koncepcje w szkicach – na ich podstawie zdecydujemy, którą koncepcje rozwijamy.

3. MODEL 3D

Po ustaleniu wszystkich szczegółów przygotujemy model 3D, tak aby mieć pewność, że marzenie o idealnym meblu będzie spełnione.

4. MONTAŻ

Przyjeżdżamy do Ciebie, skręcamy meble, regulujemy szuflady – a Ty możesz cieszyć się dobrze zaprojektowanym i świetnie wykonanym meblem.

desivafurniture