×


Spersonalizuj kolor swoich nowych mebli!

Nasze meble zostają opracowane z ogromną dbałością o każdy detal oraz ich funkcjonalność, estetykę, a przede wszystkim wytrzymałość. W trosce o naszych klientów oprócz gotowych projektów mebli przygotowaliśmy także możliwość dostosowania ich wizualnie do preferencji użytkownika w oparciu o nasze wzorniki kolorów. Jest to doskonały sposób na stworzenie mebli swoich marzeń o doskonałych atrybutach. Dzięki połączeniu gotowych projektów Desiva z dostępnymi w naszych wzornikach kolorami stworzymy niepowtarzalne meble, które będą wzorowo służyć przez długi czas!

Wzorniki kolorów, czyli wybierz odcień dla siebie 

Aby możliwie jak najbardziej spersonalizować gotowe projekty naszych mebli stworzyliśmy specjalny wzornik kolorów, w którym każdy może znaleźć swoją wymarzoną barwę. Dzięki temu dajemy klientom możliwość perfekcyjnego dopasowania nowego mebla do swojego wnętrza bez obaw o miszmasz kolorystyczny lub przepych. Nasze meble to minimalistyczne designerskie propozycje, które wspaniale prezentują się w towarzystwie dodatków, ozdób i akcesoriów. 

Znajdziesz u nas kilkadziesiąt różnych kolorów podzielonych na palety. Posiadamy paletę kontrastową złożoną z wyrazistych kolorów, a także klasycznej czerni i kości słoniowej. Dla osób lubujących się w odcieniach nadmorskich stworzyliśmy składającą się z 10 kolorów paletę śródziemnomorską idealnie pasującą do aranżacji minimalistycznych oraz skandynawskich. Z myślą o klientach wybierających stonowane kolory stworzyliśmy paletę pastelową oraz barwy ziemi. Palety swoimi delikatnymi barwami zachwycą zarówno amatorów dekorowania wnętrz, jak i weteranów aranżowania pomieszczeń. Posiadamy także paletę flower power złożoną z wyrazistych kolorów idealnych do pomieszczeń z akcentami kolorystycznymi. 

Jaki kolor wybrać do swojego wnętrza? 

Często podejmowanie decyzji co do kolorystyki mebli nie przychodzi łatwo. Dzięki wielu możliwościom, jakie proponują wzorniki kolorów Desiva z pewnością znajdziesz idealny odcień do swojego wnętrza. Warto połączyć kontrastujące meble z innymi akcentami wnętrza jak doniczki, poduszki lub ramki na zdjęcia. Sytuacja jest znacznie prostsza podczas wyboru stonowanych, bladych kolorów, które świetnie prezentują się w towarzystwie niemal każdej barwy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym wzornikiem kolorów. Z pewnością nawet najbardziej wymagający klient znajdzie idealny odcień mebli do swojego wnętrza! 

desivafurniture